شرایط پذیرش سرباز

شرایط پذیرش سرباز در سازمان بسیج حقوقدانان اعلام شد

مشمولینی که آماده اعزام به خدمت سربازی هستند می توانند با احتساب شرایط اعلام شده توسط سازمان بسیج حقوقدانان، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل اداری اقدام کنند.

به گزارش روابط  عمومی سازمان بسیج حقوقدانان شرایط به کارگیری مشمولین نظام وظیفه عمومی در این سازمان اعلام شد. مشمولینی که آماده اعزام به خدمت سربازی هستند می توانند با احتساب شرایط اعلام شده توسط سازمان بسیج حقوقدانان، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل اداری اقدام کنند.

شرایط  عمومی

داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر ساختار پذیری در سلسله مراتب نظامی

شرایط اختصاصی:

۱. داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در یکی از رشته های علوم انسانی با اولویت رشته حقوق

۲.  دارای توانایی اجرایی و پژوهشی و امور رایانه ای 

۳. داشتن سابقه بسیجی فعال 

مشمولین گرامی می توانند رزومه خود را از طریق رایانامه سازمان بسیج حقوقدانان به آدرس info@basijlaw.ir ارسال کنند تا پس از بررسی سوابق داوطلبین با افراد پذیرش شده جهت مصاحبه تماس حاصل شود.

تذکر:

تشکیل پرونده و یا ارسال رزومه به معنی پذیرش افراد به عنوان سرباز نمی باشد. اولویت پذیرش با کسانی است که به صورت تخصصی در امور حقوقی سابقه داشته باشند و دارای مدرک معتبر و تجربه در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوترو یا طراحی باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.